Hakkımızda

T-EMA, “Proje Yönetimi” ve “Yönetim Destek Hizmetleri ve Çözümleri” insiyatifi olarak Mehmet Ali Türkel tarafından kurulmuştur. T-EMA, sadece müşterilerin değil, tüm paydaşların isteklerini ve beklentilerini dikkate alarak ekip kültürü ile teknik yetenekleri birleştiren bir insiyatiftir.

T-EMA,proje yönetiminin her süreç gruplarındaki deneyimi ile stratejik danışma, deger yönetimi, tümleşik taasarım servisi ve yalın yönetimi içeren uzman danışmanlık servislerini sunmayı tahhut eder.

Değerler

T-EMA, konusunda uzman iş ortakları ile İŞBİRLİĞİ, GÜVEN, GELECEK ve DEĞER KATMA’yı ilke edinerek hareket etmeyi esas kabul eder.

Misyon

T-EMA’nin misyonu; uzmanlık gerektiren konularda ve/veya profesyonellere ihtiyaç duyan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri vermektir.

Vizyon

T-EMA; geleceğe ve geleceğin iş ihtiyaçlarına sürekli uyum göstererek cevap verecek bir vizyon ile hareket eder.

Yönetim Politikaları

T-EMA, her projenin ihtiyacına göre, planlama, organizasyon, uygulama ve dokümantasyonu oluşturur. Kabul edilebilir standartlara, proje ihtiyacına, şartnamelere ve yönetmeliklere uygunluğu sağlar.

Kalite Politikası

T-EMA, her projeye özel kalite kontrol ve kalite güvence prosedürlerinin uygulanmasını sağlar.

İSG Politikası

T-EMA, “İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı” konularına sadece kurallar olarak bakmaktan öte davranış bazlı güvenlik yaklaşımları getirir.

Veri Güvenliği ve Gizlilik Politikaları

T-EMA, her projede gizlilik prensiplerine uyar ve uygular.